معرفی

پس از تحصیل در دبیرستان البرز تهران و یک اقامت ده ساله در آمریکا هامبورگ را در سال 1986 بعنوان محل اصلی زندگی انتخاب کردم.
پس از گرفتن فوق لیسانس اقتصاد رشتۀ حقوق را در هامبورگ بپایان رسانده و جواز کار بعنوان وکیل را در سال 2006 دریافت کردم.
از زمان تأسیس دفتر در مرکز شهر هامبورگ در عرصه های گوناگون حقوقی به مراجعه کنندگان مشاوره داده و وکالت آنها را مقابل دادگاه های سراسر آلمان بعهده گرفته ام.
اتاق وکلای شهر هامبورگ بخاطر تجربه و اطلاعات ویژه کاری به من عنوان "وکیل متخصص امور خانوادگی" را اعطا کرد. بویژه دعاوی خانوادگی در عرصه ازداوج های دو ملیتی موضوع کار من میباشد (ایران، افغانستان و ...).
عرصه های حقوقی دیگر حقوق اتباع خارجی، پناهندگی و حقوق کار برای حقوق بگیران میباشد.
در کار وکالت اعتماد متقابل یکی از مهمترین فاکتور ها برای پیشرفت و موفقیت در کار است. شما میتوانید با کمال راحتی مشکلات خود را با من در میان گذارده و مطمئن باشید که قانونأ مطالب مطرح شده فقط در پرونده شما و نزد وکیل شما باقی خواهد ماند. در موارد عاجل میتوانید در مدت کوتاهی وقت ملاقات با من را بگیرید.
شما میتوانید مطمئن باشید که مشکل شما از طرف من با جدیت تمام پیگیری شده و شما و منافعتان در مرکز توجه خواهد بود. از آنجائی که من متولد ایران هستم و بخصوص بخاطر اینکه مترجم رسمی زبان فارسی در آلمان نیز میباشم به زبان فارسی مسلط بوده و شما این امکان را دارید که به زبان فارسی و با آرامش تمام مشکلاتتان را با من در میان بگذارید.

خدمات

خدمات دفتر حقوقی مسعود بهرازنیا به شما مشاورۀ حقوقی، انجام کارهای حقوقی شما بدون دخیل بودن دادگاه، بعهده گرفتن وکالت شما در برابر دادگاه می باشد.

مشاوره حقوقی
در ابتدای کار شما میتوانید از امکان مشاورۀ اولیه استفاده کنید. این جلسه به شما کمک میکند که تصمیم بگیرید که آیا کار خود را میخواهید به من بسپارید یا خیر. بهمین دلیل سعی خواهم کرد که در همان جلسه اول امکانات موفقیت شما در مورد معین را بررسی کرده و نظر کارشناسانه خود را به شما بدهم. همچنین میتوانید از جلسه مشاوره مفصلتری بهره بگیرید و بعد از گرفتن راهنمائی از من کارتان را خود دنبال کنید.
چنانچه محل زندگی شما دور از دفتر ماست میتوانید از امکان مشاوره تلفنی بهره بگیرید. برای این کار به من یک ای - میل ارسال کنید و مختصرآ قید کنید که در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید. من سریعأ به ای - میل شما پاسخ داده و شرایط را براینان ارسال میکنم.
لطفأ در صورت داشتن سئوال با شماره تلفن دفتر تماس بگیرید.

انجام کارهای حقوقی شما بدون دخیل بودن دادگاه
همیشه نباید برای رسیدن به هدف مطلوب قضیه را به دادگاه کشاند. در بسیاری از موارد میتوان بشیوۀ سریعتر و ارزانتر از طریق اقدام خارج از دادگاه به نتیجه رسید. این عرصه کار بسیار متنوع است و شامل مکاتبات حقوقی تا تنظیم قراردادها و .... میگردد. حتمأ تلفنی با من تماس بگیرید تا من بتوانم در مورد معین پاسخ شما را بدهم.

بعهده گیری وکالت شما در برابر دادگاه
شما میتوانید در عرصه مسائل خانوادگی، اقامتی، پناهندگی، تابعیت و دعاوی مدنی به من وکالت داده تا شما را در برابر کلیۀ دادگاه های منطقه ای و ایالتی در سراسر آلمان نمایندگی کنم.

دفتر حقوقی مسعود بهرازنیا

کد آگهی : 131
روز های کاری
 • شنبه

  تعطیل

 • یکشنبه

  تعطیل

 • دوشنبه

  10 الی 18

 • سه شنبه

  10 الی 18

 • چهارشنبه

  10 الی 18

 • پنج شنبه

  10 الی 18

 • جمعه

  10 الی 15

توجه نمائید، ساعت بر اساس وقت محلی هر کشور است
راه های ارتباطی
تبلیغات

تبلیغات

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاریس، خدمات مدیریت دیجیتال مارکتینگ