صرافی مانیمکس

معرفی

گروه صرافی مانیمکس از ابتدای سال 2011 با تکیه بر نزدیک به دو دهه تجربه فعالیت های مالی و سرمایه گذاری در بازار پول و سرمایه ایران، فعالیت خود را از کشور استرالیا آغاز نموده و از جولای 2011 اقدام به ثبت و تاسیس شرکت رسمی و نمایندگی مستقل خود در کشور کانادا نموده است.
شرکت مانیمکس در استرالیا، کانادا و ایران دارای دفاتر مستقلی می باشد.

این گروه بر اساس استانداردهای اخلاقی و رعایت اصول حرفه ای و احترام به سرمایه مشتریان خود فعالیت می کند و تعهد به قوانین رسمی و فعالیت شفاف مالی را در کلیه مراحل فعالیت رسمی خود سرلوحه قرار داده است.
مانیمکس به هیچ گروه و نهاد دولتی یا نیمه دولتی در هیچ یک از کشورهای دنیا وابسته نیست و به منظور فعالیتهای سرمایه گذاری و گسترش خدمات مالی بصورت بین المللی فعالیت می نماید.
گروه مالی و صرافی مانیمکس همچنین غیرسیاسی و غیرمذهبی است و صرفا بر فعالیتهای انتفاعی و اقتصادی با تکیه بر کسب ارزش افزوده برای مشتریان و شرکت تمرکز دارد.
گروه مانیمکس همچنین فقط برای مشتریان عادی و خصوصی بدون وابستگی دولتی و اقتصادی به دولت ها فعالیت می کند و تمرکز خود را بر ارائه خدمات به مشتریان خرد و خصوصی، و دوری حداکثر از هر نوع تراکنش بازرگانی و تجاری قرار داده است.

خدمات

1- مانیمکس یک گروه ثبت شده و قانونی، متخصص در عملیات مالی صرافی است که پایگاه اصلی آن در استرالیا می باشد؛ که توانسته است با همکاری نزدیک با کارگزاران خود در ایران و کانادا، و کسب مجوزهای لازم جهت انجام عملیات حرفه ای صرافی، فرآیندهای خود را به نحوی انجام دهد که شما می توانید برای هر حواله خود اینویس قانونی تایید شده توسط سازمان مبارزه با پولشویی استرالیا (AUSTRAC) دریافت نمایید.
2- با توجه به سخت تر شدن قوانین و مقررات نقل و انتقالات ارز از ایران، مانیمکس با استفاده از تجربیات بلند مدت و تخصص در این زمینه، بستر و فرآیندهای قانونی را ایجاد کرده است که بتواند آرامش خاطر را در نقل و انتقالات ارز برای شما به ارمغان آورد.
3- مانیمکس کلیه تراکنش های مالی را با تیم حرفه ای با استانداردهای ضدپولشویی تطبیق می دهد و بر اساس دستورالعمل قانونی دولت ها عمل می کند. حواله با مانیمکس شما را مطمئن می کند که پول شما از مسیر درست و بدون دردسر و گرفتاری بعدی ارسال می شود. همکاران ما برای این موضوع آموزش های لازم و کافی را به صورت حرفه ای و تخصصی دریافت کرده اند و در صورت نياز مشاوره هاي لازم را به شما ارائه خواهند داد.
4- سخت گیری های جدی و هوشمند مانیمکس در زمینه رعایت قانون و تطبیق با استانداردهای بین المللی انتقال پول، خوشبختانه باعث شده عمدتا مشتریان قانونمند و معتبر به ما مراجعه کنند و تعداد مشتریان پرریسک و بی توجه به قانون با پول های مشکوک در سيستم مانیمکس تقریبا به صفر برسند. ارسال حواله با مانیمکس شما را مطمئن می سازد که شما حتی به صورت غیرمستقیم نیز در چرخه پول های سیاه و غیرقانونی گرفتار نمی شوید.
5- مانیمکس یک گروه مالی خانوادگی است. شغل اصلی و اول ما فقط صرافی است. ما درگیر هیچ فعالیت مالی و جانبی دیگری نیستیم. بر کار خود تمرکز لازم را داریم و تلاش می کنیم کارمان را به صورت تخصصی و حرفه ای با تمام زوایا و ریزه کاری های مربوط به انتقال ارز به صورت درست و دقیق انجام دهیم. این سیاست کاری اصلی مانیمکس در تمام شعبه ها هست و تمامی همکاران ما نیز متعهد به رعایت این اصول حرفه ای هستند. کار با حرفه ای ها برای شما نیز لذت بخش و بی حاشیه خواهد بود.

تصاویر

مانیمکس یک گروه ثبت شده و قانونی
قیمت بهتر، سرعت بیشتر و دقت بالاتر

صرافی مانیمکس

کد آگهی : 126
روز های کاری
 • شنبه

  10 الی 14

 • یکشنبه

  تعطیل

 • دوشنبه

  10 الی 18

 • سه شنبه

  10 الی 18

 • چهارشنبه

  10 الی 18

 • پنج شنبه

  10 الی 18

 • جمعه

  10 الی 18

توجه نمائید، ساعت بر اساس وقت محلی هر کشور است
شبکه های اجتماعی
راه های ارتباطی
نقشه گوگل
تبلیغات

تبلیغات

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاریس، خدمات مدیریت دیجیتال مارکتینگ