مدرسه فارسی راید با هدف آموزش زبان فارسی

معرفی

مدرسه فارسی راید با هدف آموزش زبان فارسی در سال 1988 (1367) تأسیس گردید.
ما وجود این موسسه فرهنگی را مدیون روشنفکران سوادآموزی هستیم که در سختی هایی که در بدو تأسیس با آن روبرو شدند پایدار ماندند و پس از تلاش بسیار موفق شدند بنیادی را در استرالیا تأسیس کنند که تا به امروز فرزندان ما از آن فرصت بهره مند شدن و لذت ببرید.

تأسیس این موسسه الگویی برای سایر مدارس فارسی زبان بود که از آن زمان در سیدنی تأسیس شده اند. بنابراین، این موسسه را می توان به عنوان اولین محافظ فرهنگ و زبان فارسی برای کودکان مان در سیدنی در نظر گرفت.

خدمات

در RPS ما روشهای مختلفی را برای تأمین نیازهای دانشجویان در همه سطوح در پیش می گیریم. این روش ها شامل مکالمه ، خواندن و نوشتن است. تلاش می شود با بهره گیری از فناوری دیجیتال ، رویکردهای تدریس ما افزایش یابد. ما همچنین از روش های نمایشی خلاقانه برای بهبود مهارت های ارتباطی کلامی و افزایش اعتماد به نفس استفاده می کنیم.

RPS از کمک گروهی از معلمان باتجربه و با استعداد ، که داوطلبانه کار می کنند ، برخوردار است. معلمان ما در RPS ، جدا از تجربه آموزش زبان فارسی برای سال ها در سطوح مختلف در ایران، در دوره های اجباری سازمان یافته توسط وزارت آموزش NSW نیز شرکت می کنند تا با استانداردها و روش های تدریس استرالیا آشنا شوند. علاوه بر این، آنها در کارگاه های مختلف توسعه حرفه ای که توسط فدراسیون زبان های محلی NSW برگزار می شود شرکت می کنند تا از رویکردهای جدید در آموزش زبان مطلع شوند.

آموزش آنلاین زبان فارسی در منزل
چنانچه علاقمند به یادگیری زبان فارسی باشید می توانید در کلاس های آنلاین مدرسه فارسی راید ثبت نام کنید.

تصاویر

مدرسه فارسی راید با هدف آموزش زبان فارسی
مدرسه فارسی راید با هدف آموزش زبان فارسی

مدرسه فارسی راید

کد آگهی : 123
روز های کاری
 • شنبه

  09 الی 15

 • یکشنبه

  تعطیل

 • دوشنبه

  09 الی 15

 • سه شنبه

  09 الی 15

 • چهارشنبه

  09 الی 15

 • پنج شنبه

  09 الی 15

 • جمعه

  09 الی 15

توجه نمائید، ساعت بر اساس وقت محلی هر کشور است
شبکه های اجتماعی
راه های ارتباطی
نقشه گوگل
تبلیغات

تبلیغات

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاریس، خدمات مدیریت دیجیتال مارکتینگ