کلینیک دکتر مینو شیرازی

معرفی

در راستای لزوم پیروی از یک رژیم غذایی صحیح برای هر فرد، روش کار این کلینیک براساس تنظیم رژیم غذایی مخصوص برای هر فرد و بر اساس شرایط وی است. ما یک رژیم از پیش تعیین شده را به شما تجویز نمی کنیم. همچنین هیچ گونه پودر، بار، شیک و دارویی را به شما تجویز نمی کنیم. ما دقیقا بر اساس شرایط خود شما و منحصرا برای شما و متناسب با شرایط سلامتی شما، رژیم تنظیم می کنیم. در ابتدای جلسه تنظیم رژیم، یکسری فرم در مورد اطلاعات سلامتی و سبک زندگی شما پر می شود. هدف از پر کردن این فرمها این است که اگر شما به بیماری خاصی مبتلا هستید یا استعداد خانوادگی ابتلا به بیماری خاصی را دارید، رژیم غذایی به نحوی تنظیم شود که علاوه بر کنترل وزن، به حفظ سلامتی شما و مقابله با ان بیماری یا بیماری ها نیز کمک کند. همچنین اگر شما داروی خاصی را مصرف می کنید، رژیم غذایی به نحوی تنظیم گردد که تداخل بین آن دارو و مواد غذایی نیز در رژیم غذایی شما منظور گردد.
همچنین عادات غذایی و سبک زندگی از جمله میزان فعالیت، خواب، عادات مربوط به غذا خوردن و نوشیدن مایعات شما بررسی می شود. مرحله بعد اندازه گیری های لازم از جمله میزان عضلات بدن، میزان چربی بدن، میزان چربی ناحیه شکم، متابولیسم پایه و … انجام و ثبت می گردد. این اعداد کمک می کند تا درک دقیق تری از وضعیت بدن شما و نیازهای تغذیه ای شما داشته باشیم.
مرحله بعدی بررسی وضعیت تغذیه فعلی شماست. در این بررسی بر اساس مواد غذایی دریافتی شما طی طول روز (روزهای هفته و روزهای تعطیل آخر هفته)، میزان کالری دریافتی (کمیت رژیم غذایی) و میزان دریافت هر یک از گروه های غذایی (کیفیت رژیم غذایی) شما بررسی و محاسبه می شود. سپس این مقادیر بر اساس سن، جنس، قد، وزن، میزان فعالیت، ترکیب بدن، بیماری ها، داروهای مصرفی و سبک زندگی شما تنظیم و متعادل سازی می شود.
در مرحله بعد رژیم غذایی مخصوص شما نوشته می شود. این رژیم دقیقا بر اساس غذاهایی است که شما تمایل دارید میل کنید. غذاهای خانگی، غذاهای آماده، غذاهای ایرانی و غذاهای بین المللی در این رژیم غذایی مطابق خواسته شما جای داده می شوند. آلرژی های غذایی، ترجیح های غذایی، و غذاهایی که برای شما مناسب تر و سالم تر هستند نیز در تنظیم رژیم غذایی شما لحاظ می شوند.
میان وعده ها و میزان مایعات نیز مطابق اصول رژیم نویسی و با درنظر گرفتن خواسته های شما تنظیم می گردد، در نهایت رژیم غذایی بر اساس شرایط زندگی و شرایط سلامتی شما، با درنظر گرفتن اصول تغذیه سالم و با در نظر گرفتن خواسته های شما تنظیم و در همان جلسه خدمت شما ارائه می شود. مراجعات بعدی بطور معمول دو هفته یکبار خواهد بود و هربار رژیم غذایی تغییر پیدا می کند و مجددا تنظیم می گردد. زمانیکه شما به هدف خود (اعم از وزن دلخواه، کنترل قند خون، کنترل چربی های خون و …) رسیدید یک برنامه غذایی برای شما تنظیم می شود. این برنامه مانند رژیم غذایی محدودیت های خاصی ندارد و برای مدت طولانی قابل ادامه دادن است.
رژیم های غذایی تنظیم شده در کلینیک ما بر اساس اصول علمی رژیم نویسی و با در نظر گرفتن تمام نیازهای غذایی شما تنظیم می گردند. این رزیم ها به دلیل دارا بودن تمام گروههای غذایی و اینکه هیچ گروه غذایی در این رژیم ها حذف نمی شود، فاقد عوارض جانبی هستند. همچنین از آنجا که بر اساس روش زندگی و سبک غذا خوردن فعلی هر فرد تنظیم می شوند، پیروی از آنها بسیار آسان است.
در تجربه 19 ساله من در تنظیم رژیم های غذایی، دوستان عزیز بیشماری، با رژیم غذایی من به میزان خیلی زیاد وزن کرده اند، وضعیت سلامتی شان ارتقا یافته و بدون عوارض جانبی دوره رژیم غذایی را با موفقیت به پایان رسانده اند و در حال حاضر از شرایط فعلی خود رضایت کامل دارند.

خدمات

• بررسی وضعیت تغذیه
• تنظیم رژیم غذایی برای هر فرد به صورت منحصر به فرد
• ارائه لیست سهم های مواد غذایی بر اساس میزان مواد مغذی در خوراکی های موجود در کشور کانادا (در صورت نیاز به مسافرت به ایران لیست سهم های مواد غذایی در خوراکی های موجود در کشور ایران ارائه خواهد شد.)
• تنظیم رژیم غذایی بر اساس غذاهای سنتی ایرانی و بر اساس غذاهای کانادایی
• جلسات پیگیری: برنامه جلسات پیگیری رژیم غذایی برای هر فرد بسته به شرایط و نیاز شخص برنامه ریزی می شود.
• ارائه رژیم برای شرایط خاص: از جمله مسافرت، شرکت در مسابقات، دوره های بیماری و غیره
• برنامه های غذایی: پس از رسیدن به هدف مورد نظر ( وزن خاص، کنترل بیماری و غیره) برنامه غذایی به فرد داده می شود.

تصاویر

عضو انجمن متخصصان تغذيه كانادا
عضو انجمن فارغ التحصيلان تغذيه كل نگر كانادا

کلینیک دکتر مینو شیرازی

کد آگهی : 110
روز های کاری
 • شنبه

  تعطیل

 • یکشنبه

  تعطیل

 • دوشنبه

  09:30 الی 17:30

 • سه شنبه

  09:30 الی 17:30

 • چهارشنبه

  09:30 الی 17:30

 • پنج شنبه

  09:30 الی 17:30

 • جمعه

  09:30 الی 17:30

توجه نمائید، ساعت بر اساس وقت محلی هر کشور است
شبکه های اجتماعی
راه های ارتباطی
نقشه گوگل
کلمات کلیدی مرتبط

  ،  ،  ،  ،

تبلیغات

تبلیغات

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاریس، خدمات مدیریت دیجیتال مارکتینگ