شرکت مهاجرتی ایدن

معرفی

شرکت مهاجرتی ایدن با به کارگیری کارشناسان دادگستری و حسابداران خبره در ایران و استرالیا با دقت فراوان شرایط خاص هریک از موکلین را در نظر گرفته و مشاوره تخصصی ارائه مینماید. گروه مهاجرتی ایدن تمهیداتی اندیشه است افرادی که وارد استرالیا میشوند با توجه به نوع ویزا خدمات ویژه دریافت میکنند. مؤسسه مهاجرتی ایدن علاوه بر وکلای رسمی (Migration Agent) برای خدمات مهاجرتی از می‌باشند (Solicitors Migration Lawyers) استفاده میکند که مشخصات آنها در وبسایت توضیح آورده شده است. همچنین شرکت مهاجرتی ایدن میتواند کلیه ابعاد حقوقی پرونده ها را بررسی نموده و همراه شما در کلیه دادگاههای تجدید نظر ویزا به طور جامع و مؤثر شما را یاری نماید.

خدمات

شرکت مهاجرتی ایدن با به کارگیری کارشناسان دادگستری و حسابداران خبره در ایران و استرالیا با دقت فراوان شرایط خاص هریک از موکلین را در نظر گرفته و مشاوره تخصصی ارائه مینماید. موسسه مهاجرتی ایدن جهت بالا بردن کیفیت خدمات رسانی از کارشناسان دادگستری با سابقه کار طولانی در ایران جهت ارزیابی اموال منقول و غیر منقول برای ویزای تجاری همکاری مینماید.
شرکت مهاجرتی ایدن برای حضور در دادگاههای تجدید نظر و دادگاههای فدرال با وکلای زبده همکاری مینماید. شرکت تمهیداتی اندیشه است که افرادی که وارد استرالیا میشوند با توجه به نوع ویزا خدمات ویژه دریافت میکنند.

خدمات پس از ورود به استرالیا:
سوالاتی که همیشه مطرح است شامل محل اسکان، انجام دادن کارهای اداری، چگونگی پیدا کردن کار و رزومه نویسی و تمام مسایلی که مهاجران در بدو ورود با این چالشها روبرو میشوید.
شرکت مهاجرتی ایدن علاوه بر ارایه خدمات مهاجرتی، پس از ورود به استرالیا چنانچه درخواست بهره‌گیری از این بخش از خدمات را داشته باشید، مشاوران ما می‌توانند از لحظۀ لندینگ شما در خاک استرالیا، در کنار شما باشند. ما می‌توانیم پیش از ورود شما به خاک استرالیا، متناسب با بودجۀ شما و باتوجه‌به شناختی که از مناطق مختلف در شهرهای استرالیا داریم، به شما مشاوره دهیم و منزل مدنظر شما را برایتان اجاره کنیم. مشاوران ما در فرودگاه به استقبال شما می‌آیند و شما را به درب منزلتان می‌رسانند. به‌علاوه، از فردای ورودتان، در تمام مراحل تهیۀ سیم‌کارت تلفن همراه، افتتاح حساب بانکی، تهیۀ کارت بیمۀ درمانی مدیکر، تهیۀ رزومۀ کاری و دادن مشاورۀ کاریابی در کنار شما هستیم و تنهایتان نمی‌گذاریم.

خدمات ویژه برای دارندگان ویزای تجاری:
افرادی که با ویزای تجاری وارد استرالیا میشوند، نیاز دارند که تجارتی را در استرالیا تاسیس نموده و یا تجارتی با سابقه خوب را خریداری کنند تیم کارشناسی ما در تمام ایالتها همرا شماه خواهد بود از ثبت شرکت تاسیس یا خریداری بیزینس و همچنین حسابداران خبره و مشاوران ما همراه شما خواهند بود که بهترین بیزنس را در استرالیا داشته باشید. همچنین شرکت مهاجرتی ایدن به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید بهترین نیروها را در کسب و کار خود انتخاب نمایید.

ویزاهای حمایتی پناهندگی و حقوق بشری:
چه در استرالیا باشید یا خارج از استرالیا برای دریافت ویزاهای حمایتی پناهندگی و حقوق بشری از طریق حضور هیئت ‌های داوری و دادرسی دادگاه های عالی استرالیا برای موارد پیچیده همراه شما خواهیم بود.

شرکت مهاجرتی ایدن

کد آگهی : 109
روز های کاری
 • شنبه

  09 الی 18

 • یکشنبه

  تعطیل

 • دوشنبه

  09 الی 18

 • سه شنبه

  09 الی 18

 • چهارشنبه

  09 الی 18

 • پنج شنبه

  09 الی 18

 • جمعه

  09 الی 18

توجه نمائید، ساعت بر اساس وقت محلی هر کشور است
راه های ارتباطی
نقشه گوگل
تبلیغات

تبلیغات

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاریس، خدمات مدیریت دیجیتال مارکتینگ