Wise Business Group

معرفی

هدف ما کمک به هموطنان ایرانی‌ برای حضور موفق بیزینسی در آلمان است. ماموریت سازمانی ما نه تنها بر اساس تضمین اخذ اقامت برای شما نهادینه شده است بلکه به عنوان تیمی قوی از مشاوران اقتصادی به شما در سطوح حرفه‌ای و شخصی‌ در پیاده سازی و اجرای برنامه‌های بازرگانی و توسعه کسب و کار در آلمان یاری خواهیم رساند. پس با ما کسب و کار موفق خود را در آلمان شروع کنید، با آن زندگی‌ کنید و به آن‌ افتخار نمایید.
مسلماً حضور در یک کشور غریب با زبانی متفاوت بدون داشتن برنامه‌ای درست برای کسب و کاری موفق جز ضرر برای شخص کارآفرین و خانواده ا‌ش چیز دیگری عاید وی نخواهد کرد. همچنین این نوع مهاجرت فاقد هر گونه منفعتی برای دو جامعه ایران و آلمان می‌‌باشد.
هدف ما در Wise Business Group پر کردن این جای خالی‌ در بسیاری از تصمیم گیری‌های مهاجرتی است. مأموریت سازمانی ما نه تنها بر اساس ارائه مشاوره حرفه‌ای در سطوح شخصی‌ و کاری برای شخص کارآفرین در آلمان نهادینه شده است.
گروه ما با هدف کمک به کارآفرینان، صنعتگران و بازرگانان ایرانی‌ برای توسعه تجارت و کسب و کار خود در کشور آلمان راه اندازی شده است. هدف ما ایجاد و ارائه استراتژی ایست که به واسطه آن کارآفرینان به گسترش زنجیره‌ تامین خود در کشور آلمان از طریق سپارش منابع و انتخاب بهینه تامین کننده‌های آلمانی‌ و اروپایی‌ یا گسترش بازار محصولات و خدمات ایران در کشور آلمان می‌ پردازند . کارآفرینان ایرانی‌ میتواند با کمک ما و با ارایه یک طرح کسب و کار موفق، اقامت آلمان را برای خود و خانواده خود اخذ نمایند.
اهداف ما صرفاً در اخذ اقامت برای مشتریان بالقوه خلاصه نمی‌‌شود. آنچه ما را از رقبایمان متمایز می‌سازد در تعریف ماموریت کاریمان خلاصه می شود. با داشتن تیمی متخصص شامل مشاوران خبره اقتصاد آلمان، حقوقدانان آلمانی متخصص در زمینه مهاجرت به آلمان، مشاوره توسعه شرکت های استارت-آپ، مشاوران مالیاتی و متخصصان آی-تی، ما قادریم نه تنها شما را در اخذ اقامت آلمان بلکه به عنوان شریکی تجاری در توسعه و پیشرفت زندگی کاری خود و خانواده محترمتان در این کشور یاری رسانیم.

خدمات

خدمات حقوقی اقامت، و مهاجرت به آلمان:
با ۳ وکیل مهاجرت با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در حقوق مهاجرت، زندگی‌ در کشور آلمان را تجربه نمایید.
ثبت شرکت، راه‌اندازی، مدیریت و توسعه اقتصادی:
از خدمات ما در ثبت شرکت، ارائه دفتر و آدرس کار، مدیریت کسب و کار ، مدیریت روابط با شرکا و مشتریان و بازاریابی و سپارش در آلمان بهره مند شوید.
مشاوره سرمایه گذاری:
معرفی‌ پروژه‌های سرمایه گذاری و مشاوره اقتصادی برای انتخاب بهترین گزینه ها.در پروژهایی با بازگشت سرمایه عالی‌ در آلمان مشارکت نمایید.
آموزش کارآفرینی در آلمان:
سمینارهای مربیگری برای کارآفرینان خارجی‌ در آلمان. از تجربه ۲ نسل و راه‌اندازی بیش از ۴۰۰ شرکت برای کارآفرینان آلمانی‌ و غیر آلمانی‌ در این کشور بهره مند شوید.
خدمات حسابداری و مشاور مالیاتی در آلمان

تصاویر

مشاوران شما در Wise Business Group
تصویر شرکت

Wise Business Group

کد آگهی : 104
روز های کاری
 • شنبه

  09 الی 18

 • یکشنبه

  تعطیل

 • دوشنبه

  09 الی 18

 • سه شنبه

  09 الی 18

 • چهارشنبه

  09 الی 18

 • پنج شنبه

  09 الی 18

 • جمعه

  09 الی 18

توجه نمائید، ساعت بر اساس وقت محلی هر کشور است
شبکه های اجتماعی
راه های ارتباطی
نقشه گوگل
تبلیغات

تبلیغات

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاریس، خدمات مدیریت دیجیتال مارکتینگ